thefwa

thefwa
Movie Buff - 162 Film Ratings
Member Since: 27 Jan 2015
Location: El Cajon, California, USA

more Recent Ratings

60 15% American Sniper (2014) - Rated 27 Jan 2015
87 88% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 27 Jan 2015
77 49% Saw II (2005) - Rated 27 Jan 2015
78 56% Funny People (2009) - Rated 27 Jan 2015
76 44% The Avengers (2012) - Rated 27 Jan 2015
75 40% Watchmen (2009) - Rated 27 Jan 2015
85 83% Ratatouille (2007) - Rated 27 Jan 2015
64 17% Bruce Almighty (2003) - Rated 27 Jan 2015
80 65% Ted (2012) - Rated 27 Jan 2015
80 65% Larry David: Curb Your Enthusiasm (1999) - Rated 27 Jan 2015