Tisdok

tisdok
Movie Buff - 206 Film Ratings
Member Since: 27 Oct 2021
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 42% American Psycho (2000) - Rated 01 Nov 2021
75 65% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 01 Nov 2021
70 53% The Graduate (1967) - Rated 01 Nov 2021
85 84% Toy Story (1995) - Rated 01 Nov 2021
85 84% Toy Story 2 (1999) - Rated 01 Nov 2021
60 32% Toy Story 3 (2010) - Rated 01 Nov 2021
55 25% Toy Story 4 (2019) - Rated 01 Nov 2021
70 53% Jaws (1975) - Rated 01 Nov 2021
75 65% Close Encounters of the Third Kind (1977) - Rated 01 Nov 2021
60 32% Jurassic Park (1993) - Rated 01 Nov 2021