torgeibr

torgeibr
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 06 Apr 2013
Location: Trondheim, Norway

more Recent Ratings

Check out torgeibr's...

78 63% Jurassic Park (1993) - Rated 07 Apr 2013
84 72% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 07 Apr 2013
87 83% Night on Earth (1991) - Rated 07 Apr 2013
95 95% Life Is Beautiful (1997) - Rated 07 Apr 2013
87 83% The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 06 Apr 2013
84 72% Soul Kitchen (2009) - Rated 06 Apr 2013
90 91% Amélie (2001) - Rated 06 Apr 2013
86 79% Look Both Ways (2005) - Rated 06 Apr 2013
88 88% Pulp Fiction (1994) - Rated 06 Apr 2013
95 95% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 06 Apr 2013