veronica Liburdi

veronica-liburdi
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 30 Mar 2024
Location: Italy

more Recent Ratings

Check out veronica Liburdi's...

40 21% Verónica (2017) - Rated 30 Mar 2024
30 9% Quo vado? (2016) - Rated 30 Mar 2024
80 78% The Big Lebowski (1998) - Rated 30 Mar 2024
75 62% A Clockwork Orange (1971) - Rated 30 Mar 2024
80 78% Poor Things (2023) - Rated 30 Mar 2024
45 28% Playtime (1967) - Rated 30 Mar 2024
85 93% Jojo Rabbit (2019) - Rated 30 Mar 2024
49 34% The Babadook (2014) - Rated 30 Mar 2024
55 40% The Catholic School (2021) - Rated 30 Mar 2024
65 46% Asteroid City (2023) - Rated 30 Mar 2024