wakawaka

wakawaka
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 24 Apr 2024
Location: Little Rock, AR, USA

more Recent Ratings

81 50% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 24 Apr 2024
93 92% Interstellar (2014) - Rated 24 Apr 2024
84 69% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 24 Apr 2024
92 85% Train to Busan (2016) - Rated 24 Apr 2024
73 28% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 24 Apr 2024
79 42% The Road (2009) - Rated 24 Apr 2024
84 69% Fallout (2024) - Rated 24 Apr 2024
65 2% Contagion (2011) - Rated 24 Apr 2024
89 78% Idiocracy (2006) - Rated 24 Apr 2024
92 85% Children of Men (2006) - Rated 24 Apr 2024