Zumbo0124

zumbo0124
Movie Buff - 155 Film Ratings
Member Since: 29 Jan 2016
Location: USA

more Recent Ratings

Check out Zumbo0124's...

85 76% John Wick (2014) - Rated 29 Jan 2016
80 45% The Help (2011) - Rated 29 Jan 2016
80 45% Cloudy with a Chance of Meatballs (2009) - Rated 29 Jan 2016
80 45% Disturbia (2007) - Rated 29 Jan 2016
75 19% Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Rated 29 Jan 2016
75 19% American Pie (1999) - Rated 29 Jan 2016
80 45% Silent Hill (2006) - Rated 29 Jan 2016
75 19% The Core (2003) - Rated 29 Jan 2016
85 76% Who Framed Roger Rabbit (1988) - Rated 29 Jan 2016
55 4% Judge Dredd (1995) - Rated 29 Jan 2016