![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
EndofEva | |
![]() |
Movie Buff - 388 Films Ranked
Member Since: Feb 22, 2010
Location: Germany
|

| 64 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Feb 22, 2010 |
| 33 | Flubber (1997) - Feb 22, 2010 |
| 92 | Stalker (1979) - Feb 22, 2010 |
| 100 | Un Chien Andalou (1929) - Feb 22, 2010 |
| 44 | Evan Almighty (2007) - Feb 22, 2010 |
| 64 | Fantastic Four (2005) - Feb 22, 2010 |
| 68 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Feb 22, 2010 |
| 64 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Feb 22, 2010 |
| 71 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Feb 22, 2010 |
| 80 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Feb 22, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |