![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ReCreation07 | |
![]() |
Cinema Addict - 1279 Films Ranked
Member Since: Sep 21, 2009
Location: Missoula, MT, USA
|
|
Message Sent!
Bio: I love movies and am currently watching and reviewing They Shoot Pictures Don't They's top 50 films of all time as well as Ain't It Cool News's top 50 fims of the decade. The space limit on criticker won't allow me to post full reviews. But those interested can also find them on my Netflix page. Oops no they can't. Both have a cap on length.
| |

| 86 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Jan 06, 2012 |
| 87 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011) - Jan 06, 2012 |
| 87 | Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Dec 28, 2011 |
| 83 | Terri (2011) - Dec 22, 2011 |
| 93 | Midnight in Paris (2011) - Dec 22, 2011 |
| 87 | Young Adult (2011) - Dec 17, 2011 |
| 87 | Rise of the Planet of the Apes (2011) - Dec 15, 2011 |
| 70 | Sucker Punch (2011) - Dec 15, 2011 |
| 84 | Rio (2011) - Dec 13, 2011 |
| 83 | 30 Minutes or Less (2011) - Dec 05, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |