![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
borten | |
![]() |
Movie Buff - 298 Films Ranked
Member Since: Oct 23, 2007
Location: Norway
|
|
Message Sent!
| |

| 84 | Letters from Iwo Jima (2006) - Aug 08, 2008 |
| 19 | Wimbledon (2004) - Aug 08, 2008 |
| 71 | You Only Live Twice (1967) - Aug 08, 2008 |
| 9 | Small Soldiers (1998) - Aug 08, 2008 |
| 70 | Crocodile Dundee (1986) - Aug 08, 2008 |
| 65 | Titanic (1997) - Aug 08, 2008 |
| 68 | Bend It Like Beckham (2002) - Aug 08, 2008 |
| 85 | Life Is Beautiful (1997) - Aug 08, 2008 |
| 37 | Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Aug 08, 2008 |
| 70 | Coach Carter (2005) - Aug 08, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |