![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
candysays | |
![]() |
Movie Buff - 296 Films Ranked
Member Since: Jun 24, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | Scanners (1981) - Jun 24, 2007 |
| 97 | Taxi Driver (1976) - Jun 24, 2007 |
| 78 | Urban Legend (1998) - Jun 24, 2007 |
| 86 | James and the Giant Peach (1996) - Jun 24, 2007 |
| 95 | 12 Angry Men (1957) - Jun 24, 2007 |
| 80 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Jun 24, 2007 |
| 84 | Murder by Numbers (2002) - Jun 24, 2007 |
| 82 | The Good Girl (2002) - Jun 24, 2007 |
| 85 | Josie and the Pussycats (2001) - Jun 24, 2007 |
| 40 | You've Got Mail (1998) - Jun 24, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |