![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jamnj1 | |
![]() |
Movie Buff - 101 Films Ranked
Member Since: Nov 25, 2008
Location: USA
|

| 95 | Ocean's Thirteen (2007) - Nov 25, 2008 |
| 85 | Tromeo and Juliet (1996) - Nov 25, 2008 |
| 85 | Star Trek: Nemesis (2002) - Nov 25, 2008 |
| 95 | Timeline (2003) - Nov 25, 2008 |
| 60 | Treasure Planet (2002) - Nov 25, 2008 |
| 82 | Daredevil (2003) - Nov 25, 2008 |
| 80 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Nov 25, 2008 |
| 87 | Men in Black II (2002) - Nov 25, 2008 |
| 90 | Planet of the Apes (2001) - Nov 25, 2008 |
| 95 | West Side Story (1961) - Nov 25, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |