![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jrk0 | |
![]() |
Film Freak - 617 Films Ranked
Member Since: Mar 10, 2010
Location: Slovenia
|

| 62 | Crocodile Dundee (1986) - Mar 09, 2011 |
| 80 | No Man's Land (2001) - Mar 09, 2011 |
| 85 | The Crow (1994) - Mar 09, 2011 |
| 85 | How to Train Your Dragon (2010) - Mar 09, 2011 |
| 70 | Solaris (2002) - Mar 09, 2011 |
| 70 | The Flying Scotsman (2006) - Mar 09, 2011 |
| 55 | Junior (1994) - Mar 09, 2011 |
| 90 | Kick-Ass (2010) - Mar 09, 2011 |
| 73 | Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles (1994) - Mar 09, 2011 |
| 65 | Demolition Man (1993) - Mar 09, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |