![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mmigdol | |
![]() |
Flick Fan - 64 Films Ranked
Member Since: Jul 29, 2009
Location: USA
|

| 96 | Life Is Beautiful (1997) - Dec 28, 2009 |
| 96 | Schindler's List (1993) - Dec 28, 2009 |
| 96 | Stand by Me (1986) - Dec 28, 2009 |
| 90 | A Few Good Men (1992) - Dec 28, 2009 |
| 95 | The Princess Bride (1987) - Dec 28, 2009 |
| 94 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Dec 28, 2009 |
| 87 | Stuart Little (1999) - Dec 28, 2009 |
| 90 | Pulp Fiction (1994) - Dec 28, 2009 |
| 85 | Conspiracy Theory (1997) - Dec 28, 2009 |
| 90 | Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Dec 28, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |