![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
raucousdog | |
![]() |
Flick Fan - 65 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2006
Location: USA
|

| 70 | Happy Gilmore (1996) - Jun 02, 2008 |
| 80 | Sin City (2005) - Jun 02, 2008 |
| 80 | Finding Nemo (2003) - Jun 02, 2008 |
| 75 | Devil's Advocate (1997) - Jun 02, 2008 |
| 40 | Van Helsing (2004) - Aug 13, 2007 |
| 45 | Starsky & Hutch (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Kiss of the Dragon (2001) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Ed Wood (1994) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Stagecoach (1939) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Hellboy (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |