Addson

addson
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 29 Aug 2016
Bio: x

more Recent Ratings

100 77% A Clockwork Orange (1971) - Rated 29 Aug 2016
100 77% Olive Kitteridge (2014) - Rated 29 Aug 2016
100 77% Breaking Bad (2008) - Rated 29 Aug 2016
91 50% Six Feet Under (2001) - Rated 29 Aug 2016
100 77% Drive (2011) - Rated 29 Aug 2016
70 18% Let the Right One In (2008) - Rated 29 Aug 2016
40 4% Y Tu Mamá También (2001) - Rated 29 Aug 2016
70 18% Gravity (2013) - Rated 29 Aug 2016
90 36% Children of Men (2006) - Rated 29 Aug 2016
90 36% Inside Llewyn Davis (2013) - Rated 29 Aug 2016