annvan

annvan
Flick Fan - 55 Film Ratings
Member Since: 16 Mar 2012
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

7% Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Rated 16 Mar 2012
18 20% Jumanji (1995) - Rated 16 Mar 2012
78 56% The Bourne Identity (2002) - Rated 16 Mar 2012
67 40% Music and Lyrics (2007) - Rated 16 Mar 2012
66 39% Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 16 Mar 2012
76 50% About a Boy (2002) - Rated 16 Mar 2012
87 75% The King's Speech (2010) - Rated 16 Mar 2012
76 50% Miss Congeniality (2000) - Rated 16 Mar 2012
7% Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Rated 16 Mar 2012
91 88% Requiem for a Dream (2000) - Rated 16 Mar 2012