Aravose

aravose
Movie Buff - 103 Film Ratings
Member Since: 27 Jun 2020
Location: South Africa

more Recent Ratings

80 46% Meet the Parents (2000) - Rated 27 Jun 2020
75 36% Flatliners (1990) - Rated 27 Jun 2020
4% Breaking Bad (2008) - Rated 27 Jun 2020
93 87% Schindler's List (1993) - Rated 27 Jun 2020
80 46% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 27 Jun 2020
95 91% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 27 Jun 2020
90 79% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 27 Jun 2020
90 79% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 27 Jun 2020
93 87% Top Secret! (1984) - Rated 27 Jun 2020
85 61% Witness (1985) - Rated 27 Jun 2020