ayysydney

ayysydney
Cinema Addict - 1535 Film Ratings
Member Since: 15 Apr 2023
Location: MK, Bucks, UK

more Recent Ratings

Check out ayysydney's...

70 48% Side Effects (2013) - Rated 03 Aug 2024
80 64% Hereditary (2018) - Rated 03 Aug 2024
100 96% Saute ma ville (1968) - Rated 03 Aug 2024
70 48% Contagion (2011) - Rated 03 Aug 2024
80 64% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 03 Aug 2024
70 48% Wicked Little Letters (2023) - Rated 03 Aug 2024
90 83% Evil Does Not Exist (2023) - Rated 03 Aug 2024
40 15% Sisu (2023) - Rated 03 Aug 2024
90 83% An Elephant Sitting Still (2018) - Rated 03 Aug 2024
100 96% Black Swan (2010) - Rated 03 Aug 2024