blzednglazed

blzednglazed
Flick Fan - 69 Film Ratings
Member Since: 31 Jan 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I\\\\\\\'m a Norwegian ice-diving bartender. While serving my famous Malort to the local ice-fisherman I steal their catch and perform CPR on the fish to prevent them from dying. I do not condone fish killing, but I do enjoy a tasty cod from time to time.

more Recent Ratings

88 64% Donnie Darko (2001) - Rated 31 Jan 2016
75 21% Man of Steel (2013) - Rated 31 Jan 2016
60 13% Daredevil (2003) - Rated 31 Jan 2016
43 7% The Call (2013) - Rated 31 Jan 2016
80 28% Wanted (2008) - Rated 31 Jan 2016
86 52% Avatar (2009) - Rated 31 Jan 2016
87 57% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 31 Jan 2016
80 28% Elf (2003) - Rated 31 Jan 2016
78 23% Matilda (1996) - Rated 31 Jan 2016
83 39% 300 (2007) - Rated 31 Jan 2016