boggler19
Recent Ratings
Check out boggler19's...
90 70% | Waitress (2007) - Rated 16 Aug 2015 |
40 2% | Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 16 Aug 2015 |
80 42% | War Horse (2011) - Rated 16 Aug 2015 |
70 20% | Paul Blart: Mall Cop (2009) - Rated 16 Aug 2015 |
95 82% | Life Is Beautiful (1997) - Rated 16 Aug 2015 |
87 57% | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Rated 16 Aug 2015 |
90 70% | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Rated 16 Aug 2015 |
80 42% | Beauty and the Beast (1991) - Rated 16 Aug 2015 |
80 42% | The Italian Job (2003) - Rated 16 Aug 2015 |
75 30% | Happy Gilmore (1996) - Rated 16 Aug 2015 |