breathmints

breathmints
Movie Buff - 145 Film Ratings
Member Since: 20 Apr 2022
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 93% Blue Velvet (1986) - Rated 01 Sep 2023
42 4% Super Mario Bros. (1993) - Rated 20 Jul 2023
54 15% The Super Mario Bros. Movie (2023) - Rated 20 Jul 2023
98 85% Total Recall (1990) - Rated 08 Apr 2023
98 85% Demolition Man (1993) - Rated 14 Mar 2023
62 26% Puss in Boots: The Last Wish (2022) - Rated 13 Jan 2023
100 93% My Dinner with Andre (1981) - Rated 19 Dec 2022
100 93% Inland Empire (2006) - Rated 01 Nov 2022
64 30% Short Circuit (1986) - Rated 07 Oct 2022
"the white guy playing an indian guy really ties it all together for this 80s classic"
52 11% Thor: Love and Thunder (2022) - Rated 19 Sep 2022