BugZT

bugzt
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 21 Jan 2024
Location: Mumbai, India

more Recent Ratings

84% La Haine (1995) - Rated 06 Mar 2024
54% Poor Things (2023) - Rated 06 Mar 2024
54% As Tears Go By (1988) - Rated 06 Mar 2024
54% Shrek (2001) - Rated 06 Mar 2024
4% Fallen Angels (1995) - Rated 06 Mar 2024
24% Hero (2002) - Rated 06 Mar 2024
24% The Mirror (1975) - Rated 06 Mar 2024
84% Blade Runner (1982) - Rated 21 Jan 2024
84% The Departed (2006) - Rated 21 Jan 2024
24% La La Land (2016) - Rated 21 Jan 2024