cak86r
Recent Ratings
Check out cak86r's...
95 52% | The Invention of Lying (2009) - Rated 25 Feb 2014 |
95 52% | Drinking Buddies (2013) - Rated 25 Feb 2014 |
87 30% | As Good As It Gets (1997) - Rated 22 Feb 2014 |
67 10% | Punch-Drunk Love (2002) - Rated 22 Feb 2014 |
11 2% | Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 22 Feb 2014 |
100 86% | The Departed (2006) - Rated 22 Feb 2014 |
12 6% | The Goonies (1985) - Rated 22 Feb 2014 |
90 36% | Se7en (1995) - Rated 22 Feb 2014 |
100 86% | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 22 Feb 2014 |
78 14% | Her (2013) - Rated 22 Feb 2014 |