ddavis0019

Recent Ratings
Check out ddavis0019's...
82 63% | Midsommar (2019) - Sep 29, 2019 |
89 83% | There Will Be Blood (2007) - Sep 29, 2019 |
84 74% | Eraserhead (1977) - Sep 29, 2019 |
29 6% | Resident Evil: Extinction (2007) - Sep 29, 2019 |
69 20% | The Hudsucker Proxy (1994) - Sep 29, 2019 |
82 63% | Black Swan (2010) - Sep 29, 2019 |
92 89% | Fargo (1996) - Sep 29, 2019 |
11 1% | We're the Millers (2013) - Sep 29, 2019 |
8 0% | Battlefield Earth (2000) - Sep 29, 2019 |
51 12% | Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd (2003) - Sep 29, 2019 |