doublebatman

doublebatman
Movie Buff - 132 Film Ratings
Member Since: 22 Nov 2013
Location: Atlanta, GA, USA

more Recent Ratings

Check out doublebatman's...

93 82% The Thing (1982) - Rated 22 Nov 2013
93 82% The Princess Bride (1987) - Rated 22 Nov 2013
91 65% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 22 Nov 2013
88 23% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 22 Nov 2013
92 75% Saving Private Ryan (1998) - Rated 22 Nov 2013
89 31% Rush Hour 2 (2001) - Rated 22 Nov 2013
90 48% Mystery Men (1999) - Rated 22 Nov 2013
91 65% Army of Darkness (1993) - Rated 22 Nov 2013
93 82% The Dark Knight (2008) - Rated 22 Nov 2013
90 48% Fight Club (1999) - Rated 22 Nov 2013