dsilv

dsilv
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2020
Location: Canada

more Recent Ratings

74 29% Planes, Trains and Automobiles (1987) - Rated 18 Jan 2020
80 37% Die Hard (1988) - Rated 18 Jan 2020
97 70% The Hangover (2009) - Rated 18 Jan 2020
4% Wonder Woman (2017) - Rated 18 Jan 2020
12 12% Black Panther (2018) - Rated 18 Jan 2020
67 20% The Hangover Part II (2011) - Rated 18 Jan 2020
84 45% Rain Man (1988) - Rated 18 Jan 2020
97 70% Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Rated 18 Jan 2020
95 54% Home Alone (1990) - Rated 18 Jan 2020
97 70% 22 Jump Street (2014) - Rated 18 Jan 2020