dua.r02

duar02
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 17 Mar 2017
Location: Pakistan

more Recent Ratings

95 62% The DUFF (2015) - Rated 19 Jun 2017
"Super fun to watch"
95 62% Avatar (2009) - Rated 19 Jun 2017
97 79% Table 19 (2017) - Rated 17 Jun 2017
90 37% Pitch Perfect 2 (2015) - Rated 01 Jun 2017
95 62% Pitch Perfect (2012) - Rated 01 Jun 2017
98 87% Australia (2008) - Rated 01 Jun 2017
85 18% Letters to Juliet (2010) - Rated 31 May 2017
95 62% The Age of Adaline (2015) - Rated 31 May 2017
85 18% Celeste and Jesse Forever (2012) - Rated 31 May 2017
90 37% The Proposal (2009) - Rated 14 Apr 2017