fahrelaviary
Bio: Fahrel Aviary, an INFP, hates cucumber and loves stories.
Recent Ratings
Check out fahrelaviary's...
93 88% | Children of Men (2006) - Rated 12 Aug 2016 |
90 76% | The Shawshank Redemption (1994) - Rated 06 Aug 2016 |
90 76% | About Elly (2009) - Rated 04 Jul 2016 |
88 56% | A Bug's Life (1998) - Rated 03 Jul 2016 |
78 27% | Rise of the Planet of the Apes (2011) - Rated 03 Jul 2016 |
66 9% | Astro Boy (2009) - Rated 03 Jul 2016 |
80 36% | Toy Story 2 (1999) - Rated 03 Jul 2016 |
75 20% | Bruce Almighty (2003) - Rated 03 Jul 2016 |
70 14% | Orphan (2009) - Rated 03 Jul 2016 |
91 85% | Annie Hall (1977) - Rated 03 Jul 2016 |