fuzzems

fuzzems
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 26 Jun 2023
Location: USA

more Recent Ratings

70 7% 30 Minutes or Less (2011) - Rated 26 Jun 2023
84 67% Finch (2021) - Rated 26 Jun 2023
70 7% Ant-Man and the Wasp (2018) - Rated 26 Jun 2023
80 39% CODA (2021) - Rated 26 Jun 2023
91 82% The Crown (2016) - Rated 26 Jun 2023
83 57% The Gray Man (2022) - Rated 26 Jun 2023
81 46% Goliath (2016) - Rated 26 Jun 2023
76 25% The Adam Project (2022) - Rated 26 Jun 2023
83 57% The Witcher (2019) - Rated 26 Jun 2023
79 32% Don't Look Up (2021) - Rated 26 Jun 2023