hsn.jms

hsnjms_ii
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 06 Aug 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 70% The Dark Knight (2008) - Rated 06 Aug 2019
89 79% 12 Angry Men (1957) - Rated 06 Aug 2019
74 25% The Terminal (2004) - Rated 06 Aug 2019
71 12% Scary Movie (2000) - Rated 06 Aug 2019
81 54% Good Bye Lenin! (2003) - Rated 06 Aug 2019
91 87% Amélie (2001) - Rated 06 Aug 2019
67 4% The Twilight Saga: New Moon (2009) - Rated 06 Aug 2019
79 45% Y Tu Mamá También (2001) - Rated 06 Aug 2019
93 95% The Shining (1980) - Rated 06 Aug 2019
74 25% Friends with Benefits (2011) - Rated 06 Aug 2019