jakejholmes
Bio: I enjoy milk.
Recent Ratings
Check out jakejholmes's...
90 72% | The King's Speech (2010) - Rated 16 Aug 2013 |
90 72% | Saving Private Ryan (1998) - Rated 16 Aug 2013 |
85 45% | Cast Away (2000) - Rated 16 Aug 2013 |
80 27% | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 16 Aug 2013 |
90 72% | Pulp Fiction (1994) - Rated 16 Aug 2013 |
75 9% | Inglourious Basterds (2009) - Rated 16 Aug 2013 |
75 9% | The Matrix (1999) - Rated 16 Aug 2013 |
95 95% | Shame (2011) - Rated 16 Aug 2013 |
85 45% | The Dark Knight (2008) - Rated 16 Aug 2013 |
80 27% | Inception (2010) - Rated 16 Aug 2013 |