janpetvis

janpetvis
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 23 Aug 2017
Location: Netherlands

more Recent Ratings

Check out janpetvis's...

35 7% You've Got Mail (1998) - Rated 09 Feb 2021
65 38% Big (1988) - Rated 09 Feb 2021
92 73% La La Land (2016) - Rated 09 Feb 2021
94 78% Les Misérables (2012) - Rated 09 Feb 2021
95 85% We Bought a Zoo (2011) - Rated 09 Feb 2021
25 2% Leap Year (2010) - Rated 09 Feb 2021
55 21% The Princess Diaries (2001) - Rated 09 Feb 2021
45 16% While You Were Sleeping (1995) - Rated 09 Feb 2021
60 28% The Proposal (2009) - Rated 09 Feb 2021
40 11% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 09 Feb 2021