jorginho

jorginho
Flick Fan - 44 Film Ratings
Member Since: 29 Dec 2020
Location: Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 2% Saltburn (2023) - Rated 18 Feb 2024
55 7% The Zone of Interest (2023) - Rated 12 Feb 2024
75 69% Anatomy of a Fall (2023) - Rated 21 Jan 2024
75 69% The Holdovers (2023) - Rated 21 Jan 2024
95 97% Perfect Days (2023) - Rated 30 Dec 2023
70 50% The Fabelmans (2022) - Rated 01 Apr 2023
95 97% 12 Angry Men (1957) - Rated 18 Feb 2023
80 79% Le otto montagne (2022) - Rated 18 Feb 2023
60 17% Copenhagen Does Not Exist (2023) - Rated 05 Feb 2023
70 50% The Menu (2022) - Rated 29 Jan 2023