Jorstern
Recent Ratings
Check out Jorstern's...
87 85% | Hot Fuzz (2007) - Rated 18 Jul 2018 |
70 19% | American Pie (1999) - Rated 18 Jul 2018 |
88 91% | Breaking Bad (2008) - Rated 18 Jul 2018 |
72 23% | Ted (2012) - Rated 18 Jul 2018 |
84 66% | Pitch Perfect (2012) - Rated 18 Jul 2018 |
86 81% | Black Panther (2018) - Rated 18 Jul 2018 |
60 10% | Animal House (1978) - Rated 18 Jul 2018 |
68 15% | Freaky Friday (2003) - Rated 18 Jul 2018 |
82 56% | Philadelphia (1993) - Rated 18 Jul 2018 |
88 91% | Antz (1998) - Rated 18 Jul 2018 |