julzzen

julzzen
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 17 May 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 68% Logan (2017) - Rated 18 May 2018
90 68% In Bruges (2008) - Rated 18 May 2018
55 3% The City of Lost Children (1995) - Rated 18 May 2018
65 9% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 17 May 2018
90 68% 3 Idiots (2009) - Rated 17 May 2018
90 68% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 17 May 2018
90 68% The Blues Brothers (1980) - Rated 17 May 2018
80 18% Rain Man (1988) - Rated 17 May 2018
90 68% Evolution (2001) - Rated 17 May 2018
90 68% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 17 May 2018