Kadargo
Recent Ratings
Check out Kadargo's...
30 0% | Area 51 (2015) - Rated 20 May 2015 |
70 25% | Going Clear: Scientology and the Prison of Belief (2015) - Rated 20 May 2015 |
90 75% | Kurt Cobain: Montage of Heck (2015) - Rated 20 May 2015 |
70 25% | Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 20 May 2015 |
40 0% | Jupiter Ascending (2015) - Rated 20 May 2015 |
80 50% | Citizenfour (2014) - Rated 20 May 2015 |
90 75% | Big Hero 6 (2014) - Rated 20 May 2015 |
60 9% | Blackhat (2015) - Rated 20 May 2015 |
70 25% | Ex Machina (2015) - Rated 20 May 2015 |
90 75% | Interstellar (2014) - Rated 20 May 2015 |