lilmama1988

lilmama1988
Flick Fan - 94 Film Ratings
Member Since: 06 Oct 2021
Location: Lynchburg, Virginia, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 46% Outlaw King (2018) - Rated 11 Feb 2024
75 8% Oppenheimer (2023) - Rated 11 Feb 2024
89 46% The Wonder (2022) - Rated 08 Feb 2024
85 26% Wish (2023) - Rated 07 Feb 2024
90 59% The Pale Blue Eye (2022) - Rated 07 Feb 2024
75 8% Barbie (2023) - Rated 07 Feb 2024
80 12% The King (2019) - Rated 07 Feb 2024
93 80% The Imitation Game (2014) - Rated 07 Feb 2024
85 26% The King's Man (2021) - Rated 07 Feb 2024
93 80% Kingsman: The Golden Circle (2017) - Rated 07 Feb 2024