magodeoz26

Recent Ratings
Check out magodeoz26's...
85 36% | Mindhunter (2017) - Sep 25, 2020 |
85 36% | Ford v Ferrari (2019) - Mar 15, 2020 |
85 36% | The Girl with the Dragon Tattoo (2009) - Mar 15, 2020 |
85 36% | Knives Out (2019) - Mar 15, 2020 |
90 62% | Inglourious Basterds (2009) - Mar 15, 2020 |
90 62% | Gladiator (2000) - Mar 15, 2020 |
90 62% | Forrest Gump (1994) - Mar 15, 2020 |
90 62% | Whiplash (2014) - Mar 15, 2020 |
90 62% | Kick-Ass (2010) - Mar 15, 2020 |
90 62% | Blade Runner 2049 (2017) - Mar 15, 2020 |