mcginley561

mcginley561
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 09 Jul 2019
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 67% The Pianist (2002) - Rated 20 Oct 2019
68 36% Wonder Woman (2017) - Rated 20 Oct 2019
48 16% Fractured (2019) - Rated 20 Oct 2019
63 32% La La Land (2016) - Rated 20 Oct 2019
78 67% The Game (1997) - Rated 20 Oct 2019
69 38% The Lion King (2019) - Rated 20 Oct 2019
64 34% It Follows (2015) - Rated 08 Aug 2019
72 50% Molly's Game (2017) - Rated 28 Jul 2019
76 60% The Gift (2015) - Rated 28 Jul 2019
73 53% Take Shelter (2011) - Rated 27 Jul 2019