moredialogue

moredialogue
Movie Buff - 103 Film Ratings
Member Since: 10 Mar 2022
Location: Melbourne , Victoria, Australia

more Recent Ratings

Check out moredialogue's...

85 46% Million Dollar Baby (2004) - Rated 10 Mar 2022
85 46% Gran Torino (2008) - Rated 10 Mar 2022
50 28% The Mule (2018) - Rated 10 Mar 2022
10 22% Entrapment (1999) - Rated 10 Mar 2022
50 28% The Perfect Storm (2000) - Rated 10 Mar 2022
90 55% The Terminal (2004) - Rated 10 Mar 2022
90 55% Cast Away (2000) - Rated 10 Mar 2022
90 55% Closer (2004) - Rated 10 Mar 2022
85 46% The Talented Mr. Ripley (1999) - Rated 10 Mar 2022
90 55% Catch Me If You Can (2002) - Rated 10 Mar 2022