mprjc

mprjc
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 19 Mar 2016
Location: UK

more Recent Ratings

50 27% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 19 Mar 2016
92 95% The Departed (2006) - Rated 19 Mar 2016
60 40% The Mighty Ducks (1992) - Rated 19 Mar 2016
60 40% There's Something About Mary (1998) - Rated 19 Mar 2016
65 53% Super Troopers (2002) - Rated 19 Mar 2016
100 99% Full Metal Jacket (1987) - Rated 19 Mar 2016
80 83% The Aviator (2004) - Rated 19 Mar 2016
65 53% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 19 Mar 2016
25 15% The Interview (2014) - Rated 19 Mar 2016
50 27% Bronson (2009) - Rated 19 Mar 2016