payam pamjim

payam_pamjim
Movie Buff - 183 Film Ratings
Member Since: 08 Sep 2012
Location: tehran, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: movie & music :)

more Recent Ratings

85 84% The Secret in Their Eyes (2009) - Rated 31 Oct 2013
89 91% Avatar (2009) - Rated 28 Oct 2013
80 67% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 26 Oct 2013
80 67% Psycho (1960) - Rated 23 Oct 2013
87 87% Before Midnight (2013) - Rated 16 Oct 2013
90 93% Before Sunset (2004) - Rated 15 Oct 2013
74 22% The Terminal (2004) - Rated 13 Oct 2013
88 89% Before Sunrise (1995) - Rated 13 Oct 2013
84 82% A Few Good Men (1992) - Rated 13 Oct 2013
80 67% Now You See Me (2013) - Rated 19 Sep 2013