Sheltoncs

sheltoncs
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 17 Jan 2014
Location: coppel, Texas/Dallas, USA

more Recent Ratings

Check out Sheltoncs's...

80 52% Juno (2007) - Rated 17 Jan 2014
60 9% Clash of the Titans (2010) - Rated 17 Jan 2014
70 23% Pay It Forward (2000) - Rated 17 Jan 2014
80 52% Pearl Harbor (2001) - Rated 17 Jan 2014
70 23% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 17 Jan 2014
80 52% Man of Steel (2013) - Rated 17 Jan 2014
70 23% Monsters, Inc. (2001) - Rated 17 Jan 2014
50 2% Click (2006) - Rated 17 Jan 2014
100 95% Psycho (1960) - Rated 17 Jan 2014
60 9% Titanic (1997) - Rated 17 Jan 2014