smithjaredb

smithjaredb
Movie Buff - 121 Film Ratings
Member Since: 12 Apr 2024
Location: Virginia, USA

more Recent Ratings

Check out smithjaredb's...

50 21% Marley & Me (2008) - Rated 13 Apr 2024
10 11% The Twilight Saga: Eclipse (2010) - Rated 13 Apr 2024
5% No Strings Attached (2011) - Rated 13 Apr 2024
0% Love, Simon (2018) - Rated 13 Apr 2024
81 59% Crazy, Stupid, Love (2011) - Rated 13 Apr 2024
80 56% Music and Lyrics (2007) - Rated 13 Apr 2024
85 70% Fever Pitch (2005) - Rated 13 Apr 2024
45 18% Wedding Crashers (2005) - Rated 13 Apr 2024
80 56% The Dark Knight (2008) - Rated 13 Apr 2024
85 70% Flight (2012) - Rated 13 Apr 2024