Wastvedt

wastvedt
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 02 Jan 2018
Location: USA

more Recent Ratings

Check out Wastvedt's...

100 88% Hannah Arendt (2012) - Rated 02 Jan 2018
95 73% A Beautiful Mind (2001) - Rated 02 Jan 2018
90 61% Genius (2016) - Rated 02 Jan 2018
20 15% Jason Bourne (2016) - Rated 02 Jan 2018
20 15% The Skin I Live In (2011) - Rated 02 Jan 2018
23 26% The Blind Side (2009) - Rated 02 Jan 2018
30 34% Batman (1989) - Rated 02 Jan 2018
45 42% The Martian (2015) - Rated 02 Jan 2018
10 3% The Notebook (2004) - Rated 02 Jan 2018
85 50% A Few Good Men (1992) - Rated 02 Jan 2018