wutangpaul

wutangpaul
Flick Fan - 74 Film Ratings
Member Since: 02 Mar 2014
Location: Dundalk, Louth, Ireland

more Recent Ratings

60 16% The Bang Bang Club (2010) - Rated 04 Mar 2014
90 71% The Lego Movie (2014) - Rated 03 Mar 2014
"First trip to the cinema with my kid, couldn't have picked a better movie for him to (hopefully) start his love of the big screen."
75 32% Falling Down (1993) - Rated 03 Mar 2014
85 56% The Departed (2006) - Rated 03 Mar 2014
90 71% The Ring (2002) - Rated 03 Mar 2014
90 71% Insomnia (2002) - Rated 03 Mar 2014
85 56% Blue Velvet (1986) - Rated 03 Mar 2014
95 87% Groundhog Day (1993) - Rated 03 Mar 2014
90 71% Kick-Ass (2010) - Rated 03 Mar 2014
40 8% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 03 Mar 2014