yayrum

yayrum
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 25 Jan 2016
Location: UK

more Recent Ratings

69 70% Batman Begins (2005) - Rated 25 Jan 2016
60 36% War of the Worlds (2005) - Rated 25 Jan 2016
74 80% The Shining (1980) - Rated 25 Jan 2016
56 18% I, Robot (2004) - Rated 25 Jan 2016
56 18% The World Is Not Enough (1999) - Rated 25 Jan 2016
55 12% Cowboys & Aliens (2011) - Rated 25 Jan 2016
81 95% The Fifth Element (1997) - Rated 25 Jan 2016
79 88% The Godfather (1972) - Rated 25 Jan 2016
57 20% Police Academy (1984) - Rated 25 Jan 2016
52 6% Crank: High Voltage (2009) - Rated 25 Jan 2016