caplaur

caplaur
Movie Buff - 152 Film Ratings
Member Since: 26 Sep 2015

more Recent Ratings

90 87% Night Watch (2004) - Rated 26 Sep 2015
78 56% Mars Attacks! (1996) - Rated 26 Sep 2015
80 64% The Ring (2002) - Rated 26 Sep 2015
65 24% The Sound of Music (1965) - Rated 26 Sep 2015
60 15% Underworld (2003) - Rated 26 Sep 2015
35 4% There's Something About Mary (1998) - Rated 26 Sep 2015
95 92% Breaking the Waves (1996) - Rated 26 Sep 2015
75 48% Anger Management (2003) - Rated 26 Sep 2015
65 24% Twilight (2008) - Rated 26 Sep 2015
85 75% The Butterfly Effect (2004) - Rated 26 Sep 2015