erayozay

erayozay
Movie Buff - 192 Film Ratings
Member Since: 31 Jan 2015
Location: Turkey

more Recent Ratings

Check out erayozay's...

81 72% Catch Me If You Can (2002) - Rated 31 Jan 2015
75 38% Crank (2006) - Rated 31 Jan 2015
79 62% Inside Man (2006) - Rated 31 Jan 2015
75 38% Titanic (1997) - Rated 31 Jan 2015
72 26% Meet the Parents (2000) - Rated 31 Jan 2015
78 55% Forrest Gump (1994) - Rated 31 Jan 2015
81 72% Million Dollar Baby (2004) - Rated 31 Jan 2015
74 33% Just Married (2003) - Rated 31 Jan 2015
84 85% (500) Days of Summer (2009) - Rated 31 Jan 2015
82 76% The Illusionist (2006) - Rated 31 Jan 2015