Hassret

hassret
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 04 Sep 2015
Location: Turkey

more Recent Ratings

68 31% Terminator Salvation (2009) - Rated 04 Sep 2015
78 59% Titanic (1997) - Rated 04 Sep 2015
86 86% Pulp Fiction (1994) - Rated 04 Sep 2015
58 13% Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Rated 04 Sep 2015
66 22% Forgetting Sarah Marshall (2008) - Rated 04 Sep 2015
89 95% Snatch (2000) - Rated 04 Sep 2015
73 50% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 04 Sep 2015
84 77% Back to the Future (1985) - Rated 04 Sep 2015
52 4% Rambo (2008) - Rated 04 Sep 2015
83 68% Cast Away (2000) - Rated 04 Sep 2015